smiling woman our building rehabilitation services holidays kregol kregol
 

Misją Reha-Serwis jest działalność na rzecz poprawy jakości życia osób cierpiących na schorzenia narządu ruchu, niepełnosprawnych ruchowo oraz osób z następstwami uszkodzenia układu nerwowego.

Misją Reha-Serwis jest działalność na rzecz poprawy jakości życia osób cierpiących na schorzenia narządu ruchu, niepełnosprawnych ruchowo oraz osób z następstwami uszkodzenia układu nerwowego.
Jarek w pracy

Jestem absolwentem AWF-u w Krakowie na wydziale Fizjoterapia , który ukończyłem obroną pracy magisterskiej z wynikiem bardzo dobrym. W zawodzie praktykuję kilkanaście lat z odbyciem wielu praktyk w licznych placówkach medycznych oraz pracując w ośrodku dla niepełnosprawnych w Lędzinach.

Reha-Serwis stosuje nowoczesne metody usprawniania: PNF, terapia manualna, McKenzie, kinesiotaping, ćwiczenia w wodzie HALLIWICK, masaż, a naszym najważniejszym zadaniem jest służyć Państwu radą i pomocą w trakcie całego procesu rehabilitacji. W przekonaniu, że to samo schorzenie u każdej osoby przebiega inaczej, nie proponujemy gotowych zestawów ćwiczeń i pakietów zabiegowych. W zamian oferujemy kompleksowe programy rehabilitacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Dzięki temu, skoncentrowani na zapewnieniu najlepszych warunków do odzyskania zdrowia naszych podopiecznych, uzyskujemy wyjątkowe efekty terapeutyczne.

Dowiedz się więcej:

 

 

Wiadomości

Informacje o wydarzeniach, nowości i więcej

Pomóżmy Andrzejowi Pomóżmy Andrzejowi
Pomóżmy Andrzejowi Pomagam - dziekujemy
Pomóżmy Andrzejowi Finał akcji dla dzieci z porażeniem mózgowym

Odszkodowania powypadkowe

Reha-Serwis jest przedstawicielem regionalnym VOTUM S.A. Niesiemy pomoc:

Uczestnikom wypadków komunikacyjnych

Poszkodowanym w wypadkach przy pracy w gospodarstwie rolnym

Osobom pokrzywdzonym w wypadkach komunikacyjnych

Członkom rodzin,którzy utracili najbliższych w wypadkach

Oferujemy możliwość rehabilitacji

Potrzebujesz pomocy - zadzwoń:
609 806 690